First Magnolia Realty
  • Home
  • Buy
    1. All Listings
    2. Featured Listings
    3. Sold Listings
  • Sell
    1. Sell My Home
    2. Home Valuation
  • About
    1. About Us
    2. Contact Us
    3. Reviews
  • Market Snapshot
  • Register
  • Sign In
    Beds Tap two numbers to select a range
    Any
    1
    2
    3
    4
    5+
    Baths Tap two numbers to select a range
    Any
    1
    2
    3
    4
    5+
    Property Type
    Any
  • List
  • Mixed
  • Map
Map
10,000+ Sold Properties

10,000+ Sold Properties

  • Default
  • Most Recent
  • Price-Highest
  • Price-Lowest
  • Beds (Most)
  • Baths (Most)
  • Year Built (Newest)
17 Sweetwater DR, Cataula, GA 31804
1/28

$625,000

$695,000

10.1%
6 Beds2.5 Baths4,024 SqFt

17 Sweetwater DR, Cataula, GA 31804

Georgia MLS - GAMLS
7801 Gray Shoals DR, Columbus, GA 31904
1/35

$310,000

$332,500

6.8%
4 Beds3 Baths2,229 SqFt

7801 Gray Shoals DR, Columbus, GA 31904

Georgia MLS - GAMLS
4323 Lee Road 248, Phenix City, AL 36867
1/154

$1,600,000

$2,500,000

36.0%
7 Beds9 Baths11,067 SqFt

4323 Lee Road 248, Phenix City, AL 36867

Georgia MLS - GAMLS
211 Long Cove DR, Lagrange, GA 30240
1/52

$315,000

$334,900

5.9%
3 Beds2.5 Baths3,162 SqFt

211 Long Cove DR, Lagrange, GA 30240

Georgia MLS - GAMLS
1348 15th ST, Columbus, GA 31901
1/16

$190,000

$200,000

5.0%
3 Beds2 Baths1,448 SqFt

1348 15th ST, Columbus, GA 31901

Georgia MLS - GAMLS
112 Plymouth DR, Lagrange, GA 30240
1/41

$290,000

$298,000

2.7%
3 Beds2 Baths1,747 SqFt

112 Plymouth DR, Lagrange, GA 30240

Georgia MLS - GAMLS
257 Vernon Ferry RD, Lagrange, GA 30240
1/44

$321,000

$295,000

8.8%
3 Beds2 Baths1,890 SqFt

257 Vernon Ferry RD, Lagrange, GA 30240

Georgia MLS - GAMLS
18 A E Newnan RD, Newnan, GA 30263
1/36

$288,600

$325,000

11.2%
4 Beds2.5 Baths2,096 SqFt

18 A E Newnan RD, Newnan, GA 30263

Georgia MLS - GAMLS
4813 Sequoia DR, Columbus, GA 31909
1/28

$209,899

$209,899

3 Beds2 Baths1,647 SqFt

4813 Sequoia DR, Columbus, GA 31909

Georgia MLS - GAMLS
864 Hunter Welch Pkwy, Luthersville, GA 30251
1/19

$295,000

$309,900

4.8%
4 Beds2.5 Baths2,014 SqFt

864 Hunter Welch Pkwy, Luthersville, GA 30251

Georgia MLS - GAMLS
3 Old Dominion CT, Columbus, GA 31907
1/12

$158,000

$164,900

4.2%
3 Beds1.5 Baths925 SqFt

3 Old Dominion CT, Columbus, GA 31907

Georgia MLS - GAMLS
125 Riding TRL, Buena Vista, GA 31803
1/45

$340,000

$389,900

12.8%
5 Beds3.5 Baths3,538 SqFt

125 Riding TRL, Buena Vista, GA 31803

Georgia MLS - GAMLS
1096 County Road 446, Five Points, AL 36855
1/12

$74,900

$74,900

1.6 Acres

1096 County Road 446, Five Points, AL 36855

Georgia MLS - GAMLS
3051 Viking DR, Columbus, GA 31907
1/16

$152,000

$152,000

3 Beds2 Baths1,288 SqFt

3051 Viking DR, Columbus, GA 31907

Georgia MLS - GAMLS
440 Noah Martin LN, Dublin, GA 31027
1/28

$139,900

$149,900

6.7%
3 Beds2.5 Baths1,739 SqFt

440 Noah Martin LN, Dublin, GA 31027

Georgia MLS - GAMLS
26 Dan Brinson RD, Lumpkin, GA 31815
1/41

$252,900

$249,900

1.2%
3 Beds2.5 Baths1,763 SqFt

26 Dan Brinson RD, Lumpkin, GA 31815

Georgia MLS - GAMLS
4453 Pharr AVE, Macon, GA 31204
1/16

$150,000

$157,000

4.5%
3 Beds2 Baths1,141 SqFt

4453 Pharr AVE, Macon, GA 31204

Georgia MLS - GAMLS
113 River Lake CIR, Eatonton, GA 31024
1/18

$518,950

$540,000

3.9%
3 Beds2 Baths960 SqFt

113 River Lake CIR, Eatonton, GA 31024

Georgia MLS - GAMLS
150 Blue Jay RD, Clarkesville, GA 30523
1/96

$550,000

$595,500

7.6%
4 Beds3 Baths2,614 SqFt

150 Blue Jay RD, Clarkesville, GA 30523

Georgia MLS - GAMLS
6064 Creekside View LN, Clermont, GA 30527
1/66

$574,000

$575,000

0.2%
5 Beds3.5 Baths3,159 SqFt

6064 Creekside View LN, Clermont, GA 30527

Georgia MLS - GAMLS
224 Lakes DR, Brunswick, GA 31523
1/3

$54,900

$54,900

0.8 Acres

224 Lakes DR, Brunswick, GA 31523

Georgia MLS - GAMLS
225 Lakes DR, Brunswick, GA 31523
1/3

$54,900

$54,900

0.85 Acres

225 Lakes DR, Brunswick, GA 31523

Georgia MLS - GAMLS
700 Forrest DR, Fort Valley, GA 31030
1/41

$223,000

$230,000

3.0%
2 Beds2 Baths2,051 SqFt

700 Forrest DR, Fort Valley, GA 31030

Georgia MLS - GAMLS
2120 Village Green DR, Fairburn, GA 30213
1/22

$320,000

$328,000

2.4%
4 Beds3 Baths1,951 SqFt

2120 Village Green DR, Fairburn, GA 30213

Georgia MLS - GAMLS
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 417
default
First Magnolia Realty

Micah Sikes

+1(706) 415-6712 msikes@hughstonhomesmarketing.com

License ID: 414794

6053 Veterans Pkwy Suite 300, Columbus, GA, 31909, United States

Get My App

      Home
      Buy
      1. All Listings
      2. Featured Listings
      3. Sold Listings
      Sell
      1. Sell My Home
      2. Home Valuation
      About
      1. About Us
      2. Contact Us
      3. Reviews
      Market Snapshot

default
First Magnolia Realty

Micah Sikes

+1(706) 415-6712 msikes@hughstonhomesmarketing.com

License ID: 414794

Get My App

      Home
      Buy
      1. All Listings
      2. Featured Listings
      3. Sold Listings
      Sell
      1. Sell My Home
      2. Home Valuation
      About
      1. About Us
      2. Contact Us
      3. Reviews
      Market Snapshot