- 1/64 64Price Dropped by $25K
$699,900
5 Beds3.5 Baths4,383 SqFt400 Country Side DR, Mcdonough, GA 30252
Single Family Home
- 3DNew
$1,025,000
3 Beds4 Baths3,557 SqFt940 Laurel Brooke AVE, Peachtree City, GA 30269
Single Family Home
- 3D
- 1/38 38
OPERATING TEAM
RECENTLY SOLD
- 1/28 28
sold
$695,000
10.1%$625,000
6 Beds2.5 Baths4,024 SqFt17 Sweetwater DR, Cataula, GA 31804
Single Family Home
- 1/35 35
sold
$332,500
6.8%$310,000
4 Beds3 Baths2,229 SqFt7801 Gray Shoals DR, Columbus, GA 31904
Single Family Home
- 1/154 154
sold
$2,500,000
36.0%$1,600,000
7 Beds9 Baths11,067 SqFt4323 Lee Road 248, Phenix City, AL 36867
Single Family Home